eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

MasterCard nabízí jedinečnou šanci! Zúčastnit se finále Ligy mistrů v Berlíně

📁 Fanoušci, Homepage, Ostatní, Soutěže 🕔24.2.2015

mastercard adidas 600x300Jednoduchá online registrace přináší slevu 20 % na nákup sportovního vybavení
a možnost vyhrát překvapení k nezaplacení.

Pro celou řadu sportovních fanoušků bude 6. červen 2015 jedním z nejočekávanějších dnů v letošním roce. Elita evropského fotbalu bude na berlínském olympijském stadionu bojovat o pohár pro vítěze Ligy mistrů UEFA. Držitelé platebních karet MasterCard mají nyní možnost vyhrát výlet do Berlína s ubytováním a dvě vstupenky na finálový zápas k tomu.

Liga mistrů UEFA každoročně patří mezi největší sportovní svátky a MasterCard je jejím hrdým sponzorem už celých 21 let. V letošním roce MasterCard spolupracuje také s Adidasem, jedním z nejznámějších výrobců sportovního zboží, čímž ještě více posiluje svou oddanost fotbalu.

Jarní fotbalová sezóna je za dveřmi, takže je nejvyšší čas pořídit si nejnovější sportovní a fanouškovskou výbavu. Držitelé karet MasterCard si nyní mohou dopřát nový sportovní outfit na stránkách Adidas s 20% slevou. Stačí, když se zaregistrují na webu MasterCard.

Na e-mail jim pak automaticky přijde poukaz na slevu 20 %, který mohou uplatnit při nákupu online s využitím platební karty MasterCard. Po nákupu budou automaticky zařazeni do soutěže „Priceless Surprises“ a mají možnost vyhrát výlet do Berlína pro dva s ubytováním a vstupenkami na finálový večer a celou řadu dalších skvělých cen, například televizi Sony Smart TV, PlayStation Vita, mobilní telefon HTC One M8, vouchery na nákup v Adidas e-shopu a mnoho dalších.

Soutěž je rozdělena do sedmi fází a v každé jsou ve hře jiné ceny, hlavní cena v podobě výletu na finále Ligy mistrů zůstává ve hře po celou dobu trvání akce. Soutěž trvá od 10. února do 14. května, slevové vouchery však bude možné uplatnit až do konce června.

„MasterCard se dlouhodobě snaží zprostředkovat držitelům svých karet nezapomenutelné zážitky,“ říká Martina Piskorová, marketingová ředitelka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Pro Čechy je fotbal velkou vášní a my jim chceme nabídnout šanci získat něco skutečně výjimečného. Sleva na nákup nového sportovního zboží a možnost vyhrát výlet na finálový zápas Ligy mistrů do Berlína jsou skutečně možnosti a zážitky k nezaplacení,“ doplňuje Martina Piskorová.

Cesta do Berlína začíná tady.

-red-

(zdroj fotky: MarterCard)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace