eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Maskot Super Victor nebo míč Skvělá hra! TOP 5 zajímavostí o EURO 2016

📁 EURO 2016, Homepage, Reprezentace, Topstory 🕔27.5.2016

euro2016_top5zajimavosti_kolaz_hattrickuJak vypadá EURO 2016 z pohledu marketingu?

Už se to pomalu blíží! Jedna z největších sportovních událostí roku 2016 se odehraje ve Francii, kde nás čeká fotbalové EURO (i s českou účastí)! Při současné reprezentační pauze se nabízí téma evropského šampionátu znovu otevřít.

euro2016_logo85x85EURO bude poprvé hrát 24 týmů, k vidění tak bude daleko více zápasů! Jak si ale povede Francie v samotné organizaci? Dokáže předčít předchozí šampionáty v Polsku a na Ukrajině, v Rakousku a Švýcarsku nebo v Portugalsku? To ukáže až samotné dění.

My vám dnes přinášíme TOP 5 zajímavostí z Mistrovství Evropy 2016, které se tak úplně netýkají samotného fotbalu. Řeč dojde na maskota nebo oficiální míč!

Super Victor

Oficiální maskot fotbalového EURA byl představen už v listopadu minulého roku, jedná se o dětského superhrdinu oblečeného (jak jinak) ve francouzských barvách. Jméno Super Victor zvolila veřejnost v anketě, na výběr byly ještě další dvě možnosti – Driblou a Goalix. Do hlasování se zapojilo více jak 50 tisíc lidí!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace