eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Marko Pjaca, chorvatský talent v Juventusu. Co byste o něm měli vědět?

📁 Aktuálně, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔24.7.2016

markopjaca_palecnahoruzlutydres_juventus_comPjaca podepsal v Juventusu pětiletou smlouvu!

Že vám tohle jméno nic neříká? Nebojte. Už brzy o chorvatském talentovaném křídelníkovi budete vědět více, italský Juventus Turín získal do svých řad opravdu skvělou posilu! Pravda, za 23 milionů eur možná příliš drahá, potenciál má však neskutečný.

Začátky v Záhřebu

dinamozahreb_logo85x85Marco Pjaca se narodil 6. května 1995 v Záhřebu, v současné době mu je teprve jednadvacet let. Křídelník měřící 186 centimetrů se ve svých devíti letech poprvé objevil v Dinamu Záhřeb, o dalších pět let později ale zamířil do NK ZET.

Ve svých patnácti letech znovu měnil dres, tentokrát se jeho další zastávkou v kariéře stala Lokomotiva Záhřeb. Právě tady roku 2012 poprvé nahlédl do A-týmu, při své ligové premiéře proti Zadaru (3:0) si dokonce na své konto připsal asistenci!

Pjaca během dvou let odehrál 49 zápasů a nasázel 9 branek, pak si jej znovu vyhlédlo slavné Dinamo Záhřeb. Přestup byl zpečetěn za rovný 1 milion €. V prosinci 2014 se blýskl famózním hattrickem v Evropské lize proti Celticu Glasgow (4:3)!

https://www.instagram.com/p/BFZtFh8F5Yf/?taken-by=markopjacaofficial

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace