eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Manchester United je pro ně prokletím! TOP 5 Jihoameričanů, kteří u „ďáblů“ propadli

📁 Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔27.3.2016

falcao_facebook.commanchesterunitedFalcao se pro Premier League nenarodil.

Že se v Jižní Americe rodí výjimeční hráči, ať už Brazilci, Argentinci, Chilané, Uruguayci nebo Kolumbijci, to je známá věc. I to, že se fotbalisté z těchto zemí stále častěji prosazují v evropských ligách. Jenže ne v každé mohou uplatnit svůj um založený na mrštnosti, kreativitě a skvělém driblingu.

Zvláštní kapitolou je pro Jihoameričany Premier League, kde se jejich styl střetává s tvrdou a nemilosrdnou hrou. A další kapitolou je Manchester United, který je už dlouho pro hráče z Brazílie, Argentiny, Kolumbie a podobně prokletím.

Radamel Falcao (útočník, Kolumbie)

Když se řekne Manchester United a Jižní Amerika, mnohým fanouškům okamžitě naskočí jméno Radamela Falcaa. Kolumbijec ještě před 2 sezonami patřil mezi TOP útočníky a nejžádanější hráče na přestupovém trhu. Exforvardovi Monaca však stačilo jít hostovat do United a všechno je jinak.

Od úvodních zápasů v tomto týmu bylo jasné, že Falcao se do Premier League nehodí. Van Gaal na něj brzy přestal sázet a celková ligová bilance vyzněla nakonec takto: 26 zápasů, 4 góly. Nyní Falcao hostuje v Chelsea, kde je to ještě horší a kde se jen utvrzuje, že tento fotbalista se pro Premier League nenarodil.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace