eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Manchester ho nechtěl, útočiště našel na severu Itálie. Jak se tam Hartovi daří?

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔12.10.2016

joehart_trenink_uefa-com

Tuhle zprávu asi nikdo neočekával. Spor mezi novým manažerem Manchesteru City a Joe Hartem skončil nuceným odchodem anglické reprezentační jedničky od Citizens.

Pep Guardiola to přesně takhle neřekl, nýbrž hlavním důvodem se stala „brankářova nedostatečná kopací technika“. Ukázal, že se nebojí jít proti proudu a většině fanoušků, ačkoli trenérské povinnosti převzal teprve před pár týdny. Hart zde působil s přestávkami od roku 2006 a byl jedním z mála domácích borců v kádru. Navíc tím udělal vrásky i národnímu týdnu. Sem tam udělá tradiční anglickou chybu, o své místo mezi třemi tyčemi se ovšem nemusel obávat.

Veleúspěšný kouč mu ale řekl ne. Přivedl z Barcelony Claudia Brava, který, to se musí nechat, si s míčem rozumí daleko lépe, byť hned v derby proti United zrovna nezazářil. Rodák ze Shrewsbury tak musel rychle hledat nové angažmá. Nevyšel Everton, nevyšla Sevilla. Už přestup Angličana do Španělska by vyvolal údiv. A co teprve do Itálie? Přesně odtud mu hodili záchranné lano, konkrétně z Turína. Dle videa ho přijali velmi vřele. Začátek slušný.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace