eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Magazín Hattrick: Vše o Lize mistrů | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Magazín Hattrick: Vše o Lize mistrů

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Homepage, TOP Články, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔9.10.2019

Nejprestižnější klubová fotbalová soutěž na světě je v plném proudu, Slavia v ní má herně povedený start a v konkurenci superklubů zatím rozhodně nehraje druhé housle. Liga mistrů ale není jen Slavia, hraje v ní dalších 31 týmů a právě jim všem je věnována rozsáhlá příloha magazínu Hattrick, který je nyní na trhu.

Co se v ní dočtete? Každému klubu je věnována půlstrana magazínu, Slavii a jejím soupeřům v základní skupině strana celá. Najdete tam nejen základní údaje o klubu, rok založení, kontaktní údaje a největší úspěchy.

Redaktoři Hattricku sestavili rovněž ideální jedenáctky týmů, přidali hlasy, vystihující ambice či největší letní událost, nechybí ani výsledek prvního zápasu, který se hrál těsně před uzávěrkou tohoto čísla.

Samozřejmostí je los základní části všech osmi skupin Ligy mistrů, pohled do historie a přehled vítězů. V příloze je také pamatováno na Evropskou ligu, o níž píšeme pouze v základním rozsahu, poněvadž v ní letos nehraje žádný český tým.

Takže nezapomeňte, magazín Hattrick je ideálním průvodcem pro milovníky fotbalu a Ligy mistrů zvláště.

 

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace