eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Má začít liga a komise rozhodčích se rozpadá. Pelta: Mlsna, který ztratil pozici, strašil nepoctivce

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔5.2.2019

Má začít liga a komise rozhodčích se rozpadá. (ilustrační foto)

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – To je nadělení, nejen sněhové. V pátek má 20. kolem začít jarní část Fortuna ligy a Česko je zapadané sněhem, jak po celou zimu nebylo. A co víc, těsně před ligovým startem se rozpadá i komise rozhodčích FAČR. Po videogarantovi Romanu Hrubešovi, který byl odvolán už během podzimu, na své členství nyní rezignoval další zástupce Ligové fotbalové asociace (LFA) v komisi, Petr Mlsna. Na protest proti tomu, kam komise směřuje pod vedením nového předsedy Jozefa Chovance.

Tohle se se čekalo už na podzim, ale těsně před startem ligy je to tak trochu šok. Petr Mlsna (jinak legislativní náměstek na ministerstvu vnitra) byl za bývalého předsedy, Poláka Michala Listkiewicze, jeho zástupcem a duší komise, kterou bývalý předseda FAČR Miroslav Pelta podporoval, zatímco současný místopředseda FAČR Roman Berbr, podle deníku Sport znovu nejmocnější muž českého fotbalu, ji nazývá tou „polskou hrůzou“.

„Rezignaci jsem předal předsedovi LFA a řediteli ligy. Rezignoval jsem z etických důvodů,“ citoval Mlsnu server iSport.cz. „Do fotbalových struktur se vracejí lidé spojení s opileckou kauzou či korupčními aférami z minulých let. Fotbal dělám pro radost a nesouhlasím s tím, kam směřuje. S takovými věcmi nechci být spojován,“ dodal Petr Mlsna.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace