eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Lvíčata v akci! TOP 3 věci, kterými naši na EURO 21 rozhodně zaujali

📁 Články, Domácí fotbal, Homepage, ME do 21 let 2015, Reprezentace, Topstory 🕔28.6.2015

klimentjan_radost facebook.comunder21

Česká reprezentace vstupovala do domácího Eura jako podceňovaný tým, který velmi dlouho nehrál ostrý soutěžní zápas a příliš respektu soupeřů nebudil.

Po odehrání tří zápasů s bilancí jedné výhry, prohry i remízy mžeme směle klidně konstatovat, že náš tým nejen nezklamal, ale zejména v utkání se Srby očekávání předčil a až do poslední minuty bojoval s Němci o postup.

Výkony Jana Klimenta

Co se zprvu zdálo jako obrovské oslabení našeho týmu, se v průběhu turnaje ukázalo jako vynikající tah trenéra Jakuba Dovalila. Čechům scházeli góloví hráči, Matěj Vydra nepřijel kvůli zákazu klubu, Václav Kadlec v prvním utkání absentoval pro karetní trest a poté se zranil a v naší lize mladí kanonýři prostě nejsou.

Proto Dovalil v přípravě zkusil jihlavského Jana Klimenta a ten ho zaujal. Při slabší formě Tomáše Přikryla a tréninkovém manku Jiřího Skaláka ukázal kouč před utkáním s Dány právě na něj. Kliment předvedl nadprůměrný zápas a dostal šanci i proti Srbsku. Tu chytil všemi deseti, vstřelil hattrick, obrana soupeře si s ním vůbec nevěděla rady a Honza svou kvalitou bavil diváky. Nejen na českou reprezentaci unikátní momenty.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace