eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Luhový se mýlí, když mluví o drahém a zbytečném VAR. Video je pokrok, je ale třeba vyměnit „provařené“ sudí

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔16.4.2019

Drahé a zbytečné VAR? Ne. Video je pokrok. (ilustrační foto)

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKYStanice ČT Sport v pondělí večer dokázala, že i ona může dělat dobré diskuzní fotbalové pořady. I když by to chtělo jít ještě více do hloubky a poučit se u kolegů ze stanice ČT 24 („90“, „Události a komentáře“ atd.). Pondělní „Dohráno plus“ s moderátorem Davidem Kozohorským, internacionály Milanem Luhovým a Janem Suchopárkem a bývalým kolegou, publicistou Karlem Häringem se točilo výhradně kolem derby Slavia – Sparta (1:1) a zápasu Plzeň – Baník Ostrava (2:1) a problematiky VAR. Jen mě mrzí, že nikdo z přítomných ve studiu nedokázal oponovat Milanu Luhovému, který se pustil do nekompromisní kritiky projektu VAR, aniž by jej měl dokonale prostudovaný.

Luhový se rozohnil, když tvrdil, že i ve VAR nakonec rozhoduje lidský faktor, že „pijáristé“ projektu teď jen něco blábolí na svou obhajobu, že to stojí velké miliony, za které by se raději měla postavit chybějící tréninková centra, že španělská liga si na rozdíl od té české na video vydělá, a proto ho může zkoušet, ale u nás by bylo lepší VAR zrušit. A kdo prý platí a hlavně, kdo za to inkasuje a bude inkasovat?

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace