eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Lob, penaltový dloubák i finále ‘96! Připomeňte si 3 notoricky známé momenty

📁 Aktuálně, EURO 2016, Fanoušci, Homepage, Reprezentace, Topstory 🕔8.6.2016

karelpoborsky_lobportugalsko96cerven16_youtube_comPoborský rozhodl o postupu přes Portugalce!

Historii české fotbalové reprezentace zná snad každý, přesto určitě neuškodí si ji čas od času připomenout. Zanedlouho již začíná EURO 2016 ve Francii, a proto se dnes společně podíváme na 3 notorický známé momenty z předchozích evropských šampionátů.

Chybět pochopitelně nebude mistrovství Evropy 1976 a vítězný dloubák z kopačky Antonína Panenky, následně se společně přesuneme o dvacet let dopředu. Ve čtvrtfinále nejprve předvedl Karel Poborský senzační lob, ve finále jsme pak nestačili na Německo.

Podívejte se na všechny tři okamžiky i vy! Chybět pochopitelně nebudou ani videa přímo od oficiálního Youtube kanálu organizace UEFA.

Poborského lob

EURO 1996 proti Portugalsku

prehranividea_ikonka85x85Někdejší reprezentant Karel Poborský se dostal do podvědomí fanoušků svým lobem ve čtvrtfinále ME 1996 proti Portugalsku! Když v 53. minutě převzal míč, prošel se štěstím přes několik obránců a z hranice šestnáctky pak přehodil legendárního gólmana Vítora Baíu! I díky této brance, která byla zvolena nejpohlednější v celé historii mistrovství Evropy, následně v létě přestoupil k věhlasnému gigantovi Manchesteru United.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace