eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Liverpool-Manchester United, Hertha Berlín-Bayern Mnichov, Real Madrid-FC Sevilla, Sporting-Benfica

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Homepage, Televizní program, TOP Články, Topstory 🕔13.1.2020

Televizní fotbalový program od pondělka 13. ledna do pondělka 20. ledna 2020

 

PONDĚLÍ 13. LEDNA 2020

20.40 (výkop 20.45): FC Parma – US Lecce (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Lorient – SM Caen (utkání 20. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

ÚTERÝ 14. LEDNA 2020

10.25 (výkop 10.30): MFK Karviná – Baník Ostrava (utkání skupiny D Zimní Tipsport ligy v Ostravě) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam ve 22.30 hodin.

15.00: SSC Neapol – AC Perugia Calcio (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1. Záznam ve 3.30 hodin.

21.00 (výkop 21.05): Tottenham Hotspur – FC Middlesbrough (opakované utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

21.00 (relive, výkop 20.45): Inter Milán – Cagliari Calcio (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

23.00 (záznam, výkop18.00): Lazio Řím – US Cremonese (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

STŘEDA 15. LEDNA 2020

12.55 (výkop 13.00): FK Jablonec – Bohemians Praha 1905 (utkání skupiny A Zimní Tipsport ligy v Praze-Xaverově) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam ve 22.55 hodin a ve čtvrtek v 9.00 hodin.

15.00: ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

18.00: AC Milán – SPAL 2013 Ferrara (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): Olympique Nimes – FC Stade Rennes (odložené utkání 12. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Manchester United – Wolverhampton Wanderers (opakované utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

20.45: Juventus Turín – Udinese Calcio (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): AS Monako – FC Paris Saint-Germain (odložené utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

ČTVRTEK 16. LEDNA 2020

17.45 (výkop 18.00): SK Interobal Plzeň – Svarog FC Teplice (utkání 15. kola české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport. Záznam ve 24.00 hodina v pátek v 6.00 hodin.

20.50 (výkop 20.55): FC Pau – Girondins Bordeaux (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

21.15: FC Parma – AS Řím (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

PÁTEK 17. LEDNA 2020

20.00: FC Porto – SC Braga (utkání 17. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 23.45 hodin.

20.25 (výkop 20.30): FC Schalke 04 – Borussia Mönchengladbach (utkání 18. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2, německá ZDF.

20.40 (výkop 20.45): FC Fulham – FC Middlesbrough (utkání 28. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): CD Leganés – FC Getafe (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.00 (výkop 21.05): US Granville – Olympique Marseille(utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France – O2 TV Fotbal.

22.15: Sporting CP Lisabon – Benfica Lisabon (utkání 17. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 1.

SOBOTA 18. LEDNA 2020

10.25 (výkop 10.30): Bohemians Praha 1905 – 1. FK Příbram (utkání skupiny A Zimní Tipsport ligy v Praze-Xaverově) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v 19.40 hodin.

12.55 (výkop 13.00): UD Levante – Deportivo Alavés (utkání 20 kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 20.30 hodin, Digi Sport 3 záznam ve 23.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Watford – Tottenham Hotspur (utkání 23. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.30: Queens Park Rangers – FC Leeds United (utkání 28. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Lazio Řím – Sampdoria Janov (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 1 záznam ve 22.25 hodin.

15.25 (výkop 15.30): FC Augsburg – Borussia Dortmund (utkání 18. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Arsenal – FC Sheffield United (utkání 23. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

15.55 (výkop 16.00): Real Madrid – FC Sevilla (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Sassuolo Calcio – FC Turín (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Newcastle United – FC Chelsea (utkání 23. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): RB Lipsko – Union Berlín (utkání 18. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Osasuna Pamplona – Real Valladolid (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

19.45: Feyenoord Rotterdam – SC Heerenveen (utkání 19. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 18.00): Gaziantepspor – Fenerbahce Istanbul (utkání 18. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Manchester City– FC Crystal Palace (utkání 23. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): SSC Neapol – ACF Fiorentina (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.50 (výkop 20.55): FC Nantes – Olympique Lyon (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France – O2 TV Fotbal.

20.55 (výkop 21.00): SD Eibar – Atlético Madrid (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC West Ham United – FC Everton (utkání 23. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

2.00 (záznam, výkop 15.00): Basaksehir Istanbul – Malatyaspor (utkání 18. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

NEDĚLE 19. LEDNA 2020

11.55 (výkop 12.00): Real Mallorca – FC Valencie (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

12.15: VVV Venlo – PSV Eindhoven (utkání 19. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam ve 22.00 hodin.

12.25 (výkop 12.30): AC Milán – Udinese Calcio (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): FC Nottingham Forest – FC Luton Town (utkání 28. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.55 (výkop 12.00): Real Betis Sevilla – Real Sociedad San Sebastián (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 22.55 hodin.

14.00: Galatasaray Istanbul – Denizlispor(utkání 18. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Záznam v 1.00 hodin.

14.30: Ajax Amsterdam – Sparta Rotterdam (utkání 19. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): FC Burnley – FC Leicester City (utkání 23. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 22.05 hodin.

14.55 (výkop 15.00): US Lecce – Inter Milán (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Hertha BSC Berlín – Bayern Mnichov (utkání 18. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

13.55 (výkop 12.00): FC Villarreal – Espanyol Barcelona (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

17.00: Besiktas Istanbul – Sivasspor(utkání 18. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Záznam ve 23.00 hodin.

17.25 (výkop 17.30): FC Liverpool – Manchester United (utkání 23. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.55 (výkop 18.00): SC Paderborn 07 – Bayer 04 Leverkusen (utkání 18. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): FC Janov – AS Řím (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Athletic Bilbao – Celta Vigo (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

19.00 (relive, výkop 18.30): FC Famalicao – CS Marítimo (utkání 17. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – FC Parma (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.50 (výkop 20.55): FC Lorient – FC Paris Saint-Germain (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France – O2 TV Fotbal.

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona – FC Granada (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

PONDĚLÍ 20. LEDNA 2020

20.40 (výkop 20.45): Atalanta Bergamo – SPAL 2013 Ferrara (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC West Bromwich Albion – FC Stoke City (utkání 28. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace