eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Lipsko chce udržet Wernera. Odolá nájezdům z Ostrovů?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Fanoušci, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔12.2.2018

Zůstane Werner v Bundeslize?

BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKA – Lipsko opět úspěšně bojuje o pozici vicemistra Německa, v bundeslize je druhé. Opět chce na podzim hrát Ligu mistrů a chce v ní uspět více, než současným „sestupem“ do Evropské ligy. K tomu vede několik cest. V klubovém dění se jich jistě promítne víc, ale jedna dominantní se rýsuje už nyní.

Tím je „boj“ o největší lipský klenot současnosti – útočníka Timo Wernera. Do Lipska přišel v létě 2016 ze Stuttgartu za 10 milionů euro, během dvou let svoji cenu zhodnotil šestkrát na současných 60 milionů. A zdaleka to není konečná suma.

V obsáhlém rozhovoru v magazínu Kicker o tom hovoří sportovní ředitel Red Bullu (pardon, Rasenballu) Ralf Rangnick. Navzdory tomu, že teprve 21 letý útočník má v Lipsku smlouvu do léta 2020 a právě proto, že o rodící se hvězdu se zvyšuje zájem mezi kluby absolutní evropské špičky. A tam RB Lipsko zatím nepatří.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: bundesliga.de)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace