eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Lipsko brání svůj poklad a necítí se jako „lovec Bayernu“. Opravdu?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Fanoušci, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔30.10.2017

Werner válí v barvách Lipska.

BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKA – Bayern pod vedením „důchodce“ Juppa Heynckese poskočil do čela Bundesligy a vrátil nejvyšší německé soutěži „staré pořádky“. Mnichovský gigant vyhrál potřetí za sebou, potřetí pod staronovým koučem. A posadil tak na zadek zbytek pronásledovatelů. Na celou sezonu?

V sobotu večer lehl v Allianz Areně soupeř z nejtěžších a nejméně vyzpytatelných – RB Lipsko. A jelikož už předtím zase klopýtla Borussia Dortmund (v Hannoveru 2:4), byla mnichovská cesta na výsluní otevřená. Silná trojka, která si to v Německu rozdá o titul? Nebo jeden topfavorit a dva následníci trůnu, kteří budou pokorně čekat na svoji šanci.

Vypadá to na druhou variantu, alespoň podle toho, co v diskusním pořadu TV stanice Sport1 „Doppelpass“ řekl obchodní ředitel Lipska Oliver Mintzlaff. „Necítíme se na to, abychom se stali lovci Bayernu,“ prohlásil ve velmi sledovaném pořadu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: bundesliga.de)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace