eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Limberský musí kvůli výrokům o Tvrdíkovi zpět do základní školy. Má zákaz psaní na sociálních sítích, bude se učit pravopis

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Humor, Pavel Procházka, Topstory 🕔27.12.2018

Limberský musí zpět do základní školy. (ilustrační foto)

SILVESTRObránce Viktorie Plzeň David Limberský bude muset od ledna chodit každé pondělí na dvě hodiny na doučování češtiny do základní školy. Rozhodla o tom Etická komise Fotbalové asociace České republiky (FAČR), která řešila hráčovy urážlivé výroky na Instagramu vůči slávistickému šéfovi Jaroslavu Tvrdíkovi po posledním podzimním ligovém utkání Jablonec – Slavia (0:2).

Polehčující okolností pro Limberského byla jeho instagramová omluva druhý den, naopak mu přitížilo, že z jejího textu bylo evidentní, že ji patrně nepsal sám.

Plzeňský fotbalista má rovněž až do konce školního roku, tedy až do konce června 2019, zákaz jakéhokoliv psaní na sociálních sítích – Instagramu, Twitteru a Facebooku. Po přezkoušení z českého pravopisu odborná komise rozhodne, zda tento zákaz zruší, či jej prodlouží (stejně jako v případě povinné Limberského školní docházky) o další půlrok.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace