eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Limberského kvůli nařčení Tvrdíka řeší disciplinárka. Na podnět fanynky Slavie. Je to správné, nebo ne?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔10.1.2019

Limberského kvůli nařčení Tvrdíka řeší disciplinárka.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Jak napsal ve středu večer server isport.cz, instagramové výroky plzeňského obránce Davida Limberského mohou mít dohru u Disciplinární komise FAČR. Jak známo, známý viktoriánský rebel si vzal na paškál výkon rozhodčích v posledním prosincovém ligovém utkání Slavie v Jablonci (2:0), kdy za důvod neuznání branky Severočechů za stavu 1:0 označil dlouhé prsty a vliv slávistického šéfa Jaroslava Tvrdíka. Dokonce by se z toho mohlo vyvozovat, že Limberský nepřímo obvinil Tvrdíka z korupce.

Zatímco Davidu Limberskému hrozí i díky podnětu ze strany slávistické fanynky Heleny Smolíkové až čtyřtýdenní trest, samotný Tvrdík potrestání prostořekého plzeňského fotbalisty nežádá. „Největší satisfakcí by byla jarní výhra Slavie v Plzni,“ napsal slávistický boss na Twitter.

Obvinění s omluvou…

David Limberský týden před Štědrým dnem, v pondělí 17. prosince 2018, při sledování ligového duelu konkurenční Slavie v Jablonci na Instagram napsal ve dvou pokračováních:

„Pane Tvrdík, gratulace, takový gól odvolat je majstrštyk. Škoda, že v ČSA vám to tak nešlo. Za cizí, to je bomba rozhazovat, že…Tvrdík je největší mág… Zrušil regulérní gól. Gratuluju, mistr Twitter. Jen rozhazuj dál čínský money. Zdravíme váš věrný tým ČSA.“

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace