eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Liga západních mistrů zase zmenšuje české naděje. Na východě je pusto

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Evropské poháry, Fanoušci, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔8.12.2016

alexteixeira_vdresusachtarubezmice_uefa_comNejvýchodnější klub v osmifinále Ligy mistrů? Bayern Mnichov!

ligamistru201617_logo150MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Jak se vám zamlouvá tento axiom: nejvýchodnějším účastníkem osmifinále Ligy mistrů ročníku 2016/17 je… Bayern Mnichov! Ano je to axiom, čili tvrzení, které se podle definice z oboru matematických věd pokládá za platné a tudíž se nedokazuje. Prostě je to pravda a basta!

Důkaz je totiž v tomto případě i tak jednoduchý. Stačí obyčejný pohled na mapu Evropy, do níž si píchnete šestnáct barevných špendlíků a ten nejvíc vpravo bude v bavorské metropoli. Od něj na východ – pusto a prázdno. Nejen v teritoriích střední a východní Evropy, tedy v Česku, Polsku, Rakousku či Maďarsku a Slovensku, ale i v zemích, které „dodávaly“ kluby do jarních pokračování Ligy mistrů víceméně pravidelně. V tomto ročníku to bude holt bez celků z Ruska a Ukrajiny. Kde je Zenit Petrohrad nebo Šachťar Doněck? Proč je poslední ve skupině CSKA Moskva?

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace