eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Leicester i kanonýr Auba! 4 důvody, proč se na ročník 2015/16 nezapomene

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔20.3.2016

Leicester City v Tottenham Hotspur - Premier LeagueLeicester je stále první!

Fotbalový ročník 2015/16 je v nejprestižnějších evropských ligách za polovinou a pomalu se schyluje k jeho finiši. Vrcholí boje o tituly, o koruny krále střelců, o záchranu… Nejen závěrečné zápasy budou ale zajímavé a tím jediným, proč na letošní ročník nezapomenout.

Shrnujeme pro vás TOP události, které přinesl a vlastně stále přináší. A to ze 4 nejprestižnějších evropských lig, tedy z anglické, italské, španělské a německé.

Premier League – Leicester bojuje o titul

O letošním tažení Leicesteru toho bylo napsáno hodně. Tým, který loni bojoval o záchranu, teď utíká anglickým velkoklubům a kolo od kola se přibližuje senzačnímu titulu. To jsou všechno známé věci, které je však nutné připomínat, protože jde o senzaci.

Pravda, hrozná forma Chelsea, laxnost manchesterských klubů i tradiční Arsenal to Liškám usnadňují, ale na to se historie neptá. Tu zajímá jen to, že o titul v ročníku 2015/16 bojuje Leicester a pronásleduje ho Tottenham.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace