eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Lavička před EURO v Polsku: Švédsko je pro nás inspirací

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, ME do 21 let 2017, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔14.6.2017

Jak si lvíčata povedou na ME v Polsku?

UPOUTÁVKAUž o víkendu se otevřou brány polských stadionů při „malém“ EURO, tedy šampionátu do 21 let. Poprvé se závěrečný turnaj bude hrát s 12 týmy, mezi nimiž nebude chybět Česko, možný černý kůň!

Ve svém aktuálním vydání se letošnímu letnímu vrcholu věnuje i nové číslo magazínu Hattrick, které je nyní na prodejních pultech. Hlavní částí přílohy magazínu tvoří citace a názory trenéra Vítězslava Lavičky. „Švédsko by nám mohlo jít příkladem,“ poukazuje český kouč na předloňskou cestu severského týmu, který nepatřil k favoritům, ale nakonec byl v Praze korunován evropským šampionem.

Česko má ve skupině smrti Německo, Itálii a Dánsko, postupuje jen vítěz a nejlepší tým na druhém místě ze tří skupin. Hattrick přináší kromě vizitek všech účastníků i rozlosování turnaje, přehled stadionu, kde se bude hrát a samozřejmě i podrobnou nominaci českého výběru.

To vše v magazínu Hattrick, který je nyní v prodeji.

-red-

(zdroj fotky: facebook.com/PatrikSchickOfficial)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace