eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kvalifikace po první třetině! Kdo překvapuje a kdo naopak?

📁 Homepage, Kvalifikace MS 2018, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔16.10.2016

christian benteke_christianbentekenynistriligolyzaLiverpool_avfc.co.uk_czBenteke dal nejrychlejší gól v historii kvalifikace MS.

Evropská část kvalifikace o mistrovství světa se překulila do první třetiny. Odehrána jsou tři kola, ve kterých se pomalu začaly rýsovat možné postupující země, i ty, které si mohou o nejprestižnějším turnaji jenom zdát.

Pojďme se podívat na malé shrnutí dosavadních evropských kvalifikačních bojů. Nechybí ani česká reprezentace.

Nejofenzivněší týmy a hráči

Třináct gólů ve třech zápasech. Trojka Kypru, čtyřka Bosně, šestka Gibraltaru. To je vizitka fotbalistů Belgie, kteří ve skupině H dominují. Ke třinácti gólům připočtěme i nulu obdržených a máme (i přesto, že belgický soupeř Řecko je také stoprocentní) celkem jasného postupujícího.

Dalšími hodně ofenzivními týmy jsou dvanáctigólové Portugalsko a Španělsko s jedenácti brankami. Co se týče jednotlivých hráčů, nejlepší jsou zatím Robert Lewandowski a Cristiano Ronaldo. Oba ostrými pálili pětkrát.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace