eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Který Angličan vydělal víc peněz, než „profláklé“ značky CR7 či LM 10

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Evropské poháry, Fanoušci, HATTRICK Téma, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔21.7.2017

Ronaldo se na první místo nedostal!

UPOUTÁVKA – Doma možná mají zlaté kohoutky u umyvadel a sprch, v garážích bouráky nejlukrativnějších značek, v hangárech soukromé tryskáče a v přístavech jachty. Nejlepší fotbalisté světa dnes vydělávají opravdu peníze, o kterých se nám nezdá. Kdo jich má ale nejvíc? S pomocí zahraničních médií po tom pátral magazín Hattrick. Výsledek si můžete přečíst v nejnovějším vydání, které je nyní na trhu.

Asi vás napadne, že nejtučnější konta mají „ti dva ze španělských velkoklubů,“ že ano. Tedy Cristiano Ronaldo z Realu Madrid či Lionel Messi z Barcelony. Patří do TOP 3, ale pouze na druhé a třetí místo.

Kdo by tedy mohl být před nimi? Určitě ne fotbalisté s dřívějším datem narození, za dob Pelého či Maradony se tak astronomické peníze v tomto sportu netočily.

Trochu napovíme. Peníze, které experti serveru sportskeeda.com získali z různých zdrojů a seřadili je do pořadí po zdanění, vyšvihly do čela hráče, který to samozřejmě s míčem uměl perfektně, jeho milimetrové pasy na dlouhé vzdálenosti a precizní přímé kopy budou ještě dlouho ozdobou učebnic. Jenže tento frajer byl (a stále je) frajerem na módních molech, okupuje stále titulní stránky časopisů. Je Angličan, jeho monogram je DB a na kontě má – údajně – čistých 450 milionů dolarů. A fotbal už nehraje… Už víte, kdo to je?

Kompletní žebříček deseti nejbohatších fotbalistů najdete v novém vydání Hattricku.

-red-

(zdroj fotky: facebook.com/uefaeuro)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace