eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kterak Vaclík zaklel Bílý balet nebo Bosák televizním králem! To vše v HATTRICKU

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Hráči, Humor, Idol, Reprezentace, Rozhovory, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔7.12.2018

– PŘÍBĚH: MUŽ, KTERÝ ZAKLEL REAL MADRID! Posledním českým fotbalistou, kterému se povedlo porazit Real Madrid, byl dlouho Pavel Nedvěd. Dnes, po deseti letech, už to však neplatí. Novopečená jednička sevillského FC Tomáš Vaclík nedávno vychytal všechny střelce Bílého baletu včetně Modriče, Balea a Benzemy, oslavil životní vítězství a v devětadvaceti začal psát novou kapitolu české brankářské školy. I Realu Madrid.

– 4 PLAKÁTY DLE PŘÁNÍ ČTENÁŘŮ – světové hvězdy PACO ALCÁCER v dresu Borussie Dortmund nebo ROBIN VAN PERSIE z Feyenoordu Rotterdam. Těšit se můžete i na talentované hráče jako je MATĚJ PULKRAB ze Sparty Praha či KRYSZTOF PIATEK v barvách FC Janov.

– 2 TÝMOVÉ PLAKÁTY – jako bonus nechybí ani dva týmové plakáty, a sice FRANCIE (mistr světa 2018) a CHORVATSKO (vicemistr světa 2018).

– INTERVIEW: A TEĎ CHCI DOBÝT PRAHU! Sotva půl roku byl Pavel Hapal mimo svůj druhý domov. V březnu vyslyšel volání pražské Sparty, vzdal se národního týmu Slovenska do 21 let a ujal se lepit rozklížený klub po náletu Stramaccioniho italské letky. Neuspěl, dostal kopačky. Teď už ale znovu sedí v trenérském křesle, na postu kouče slovenské reprezentace vystřídal Jána Kozáka. „Vlastně se vracím domů,“ říká. V pondělí 19. listopadu se v Edenu postaví proti českému výběru v závěrečném zápase Ligy národů a jeho cílem bude dobýt Prahu a zachránit Slovensko ve skupině B této soutěže. Na úkor rodného Česka!


– ANKETA: ZLATÝ MIKROFON HATTRICKU 2018! Sportu zdar a fotbalu zvlášť, vážení přátelé televizní kopané. Zejména starší generace si jistě vzpomene na uvítací větu legendárního komentátora Víta Holubce. Od té doby se poměry na fotbalovém televizním trhu radikálně změnily. Co však zůstává téměř neměnné, je pohled na komentátory, kteří svým hlasem doprovázejí stále vyšší kvalitu obrazu. A my jsme se rozhodli podívat na ty nejlepší z nich! Co všechno v příloze najdete?

• pravidla ankety a hlasující
kompletní výsledky
• profily 10 nejlepších komentátorů
• interview s vítězem
výběr nejlepších hlášek Jaromíra Bosáka


– ANALÝZA: UŽ ZASE ŠILHAJÍ PO EVROPĚ! Nádherné babí léto vrátilo život a energii české fotbalové reprezentaci. Ta se po zářijových blamážích ocitla na „jednotce intenzivní péče“, ale změna primáře tohoto ostře sledovaného oddělení se projevila okamžitě. Pacient se nečekaně rychle probírá z kómatu, chytá druhý dech a hledá cesty, jak se vrátit na pozice, na nichž ještě nedávno byl. Už zase Češi šilhají po Evropě, dalo by se prohlásit s parafrází na jméno muže, který stojí jako velký šéf u obrody ostře sledovaného týmu. Rekonvalescence začala.

– DVOJROZHOVOR: POHODÁŘI Z BRÉM! Jedno vyzařuje z obou stejně. Pohoda. K tomu přidávají na hřišti i v životě ještě klid. Nerozčilují se, mluví snad až příliš stručně a tiše, na to, co dokázali. Defenzivní štíty bundesligového Werderu Theo Gebre Selassie a Jiří Pavlenka mluvily v rozhovoru pro HATTRICK nejen o německém fotbale, ale i o tom reprezentačním.

– INTERVIEW II: OBR Z LEAGUE ONE SNÍ O CHAMPIONSHIP! Když se řekne Tomáš Holý, spoustě lidí se vybaví zejména tragicky zesnulá dětská filmová hvězda. Vězte ale, že stejné jméno má na dresu také nejvyšší fotbalista z pěti anglických profisoutěží, který je jedničkou třetiligového Gillinghamu. Šestadvacetiletý gólman s 206 centimetry, jenž na sebe upozorňuje v League One, by rád zamířil o patro výš. Tedy do druhé anglické ligy, jež podle něj patří do desítky nejlepších soutěží na světě!

– TOP 10: TĚMHLE PATŘÍ BUDOUCNOST! Podívejte se společně s námi na desítku nejlepších fotbalistů současnosti, kteří se narodili v 21. století. Velkou základnou talentů se může pyšnit Brazílie či Anglie, nechybí ani jeden kanadský zástupce!

– PŘÍBĚH II: SAMURAJ Z BARCELONY. Se slzami v očích se rozloučil s Nou Campem, v jehož útrobách pobíhal od svých dvanácti, s fanoušky, které zde posledních šestnáct let obšťastňoval nevídaným fotbalovým uměním. Se zemí, které vystřelil historický titul mistra světa, i s celou Evropou, která mu po triumfech v letech 2008 a 2012 osm let říkala „mistře“, a odjel dobývat Asii. „Pro mě je nejlepší odejít s pocitem, že jsem pro klub stále důležitý a dokážu s ním vyhrávat tituly,“ přiznává Andrés Iniesta.

– ZAJÍMAVOST: SPĚTE JAKO RONALDO! Klasický osmihodinový spánek vede podle renomovaného experta a spánkového kouče Nicka Littlehalese k největší únavě mezi první a třetí hodinou odpolední. Tedy právě v čase, kdy (nejen) v nejlepších fotbalových ligách začíná nejvíce zápasů a jejich hlavní aktéři musejí být plně koncentrovaní a připravení podat co nejlepší výkon. Co s tím?

– TÉMA: FOTBALOVÝ ZEMĚPIS ČESKA SE MUSÍ ZMĚNIT! V českém fotbale se vedou obří diskuze o budoucnosti mládežnických regionálních akademií, a jestli tento projekt není náhlým odchodem jejich „garanta“, sportovně-technického ředitele FAČR Michala Prokeše, ohrožen. Zdá se ale, že se nikdo příliš nezamýšlí nad tím, jak vypadá fotbalová mapa Česka. Že v řadě krajských a velkých městech chybí nejvyšší soutěž, že spousta okresních měst má zastoupení jen v divizi, či dokonce v krajském přeboru nebo v I. A třídě (až v šesté nejvyšší soutěži). Že zejména třetí liga v Čechách (ČFL) je zaplavena různými vesnicemi, satelity či rekreačními středisky u Prahy, kde často dohrávají za přispění místních mecenášů bývalí profesionálové místo toho, aby se zde rodily mladé talenty.

– POVÍDKA TOMÁŠE BENDY: 2024. Veškeré fungování permanentně válčící Fotbalové asociace České republiky je podřízeno Velkému bratrovi. Sebemenší nesouhlas s Ním nebo jen letmé zaváhání v každodenních projevech poslušnosti vedou při nejlepším k „dobrovolnému“ odchodu ze Strahova. Nejdůležitější jsou bezbřehá věrnost a slepá oddanost. O tom, co je pro český fotbal a jeho budoucnost dobré, rozhoduje jen On. Lidská individualita je zločinem a snahy o progresivní metody a transparentní prostředí se tvrdě trestají…

– INTERVIEW III: KÁZÁNÍ NA TÉMA FOTBAL. Vzhledem k účinkování v televizních pořadech se stal římskokatolický kněz polského původu Zbigniew Czendlik známou osobností. Sympatický Zibi, jak mu říkají přátelé, si nepomáhá v hovoru pro jeho stav obvyklými frázemi, přátelí se s mnoha populárními osobnostmi a netají se svojí sportovní minulostí i přítomností. Je oblíbencem řady Čechů, Moravanů a Slezanů, nehledě na jejich vyznání, věk a sociální postavení, a také fotbalovým fanouškem Viktorie Plzeň.

– HATTRICKÁŘ: Kdo je přeceňovaný, kdo podceňovaný? A kdo je frajer a zbabělec? Řeč dojde i na vtip a citát měsíce, těšit se můžete i na ty nejzajímavější události.

– HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 79 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu! V prodeji již od čtvrtka 8. listopadu 2018!

Český HATTRICK pro fanoušky!

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Dvouleté předplatné pak pouze za 1280 korun! Využít můžete rovněž naše SMS předplatné. A pro nejrychlejší předplatitele magazínu HATTRICK máme i jeden dárek zdarma: kniha „PÁD FIFA“ od Davida Conna z vydavatelství HOST.

Více na fotbal.hattrick.cz a www.send.cz

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace