eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Krula bude pracovat na Spartě | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Krula bude pracovat na Spartě

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Gambrinus liga 🕔19.1.2012
Krula bude pracovat na Spartě

Pražská Sparta zaměstná bývalého mezinárodního sudího a nedávného sekretáře komise rozhodčích FAČR Josefa Krulu. Měl by působit v jejím sportovním úseku.

Právě Krulovou, údajně kontroverzní, pověstí zdůvodňoval loni začátkem září místopředseda fotbalového svazu Jindřich Rajchl, proč byla tato nejsledovanější svazová sledovaní komise v čele s předsedou Luďkem Macelou tehdy odvolána. Tu novou si pak sestavila další bývalá sudí FIFA – Dagmar Damková. Krula coby zaměstnanec svazu ještě do konce roku na Strahově působil.

„Josef Krula je jedním z mála lidí v českém fotbale, kteří mají dobré kontakty na UEFA. V našem sportovním oddělení by měl spolupracovat s Rudolfem Baťou. Předpokládáme, že budeme startovat v evropských pohárech, proto lidi, kteří mají v sídle UEFA nějaké jméno, potřebujeme,“ vysvětlil pro Aktualně.cz sparťanský tiskový mluvčí Ondřej Kasík.

Krula by měl na Letné začít pracovat již od 1. února. „Druhou variantou bylo, že zůstanu zaměstnán na fotbalovém svazu. Ale lákala mě spolupráce s panem Baťou,“ řekl Krula pro Aktuálně.cz.

– pch –

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace