eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kronika ME ve Francii – analýzy, komentáře i vysvědčení! To vše v HATTRICKU

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, EURO 2016, Fanoušci, HATTRICK Téma, Homepage, Průvodce, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔30.7.2016
Kronika ME ve Francii – analýzy, komentáře i vysvědčení! To vše v HATTRICKU

image

– EUROVYSVĚDČENÍ: Jak si vedli čeští reprezentanti na letošním mistrovství Evropy? Chybět nebudou známky jednotlivců ani hodnocení celého týmu! Získal vůbec někdo jedničku a kdo byl na propadnutí?

– BEZ OBALU: Důkaz české eurohrůzy! I v hospodách byl klid! Češi se vrátili z ME bez fanfár, předvedli špatné výsledky a ještě horší hru. Tři zkušení novináři se baví o fotbale, nekorektně, bez příkras!

– JAK TO VIDĚLI ZODPOVĚDNÍ: EURO očima trenéra a předsedy! Jak hodnotí české vystoupení Pavel Vrba (dnes již kouč ruské Machačkaly) a Miroslav Pelta?

– EUROIDOL: MÁM LVA NA PRSOU, VÍC NEPOTŘEBUJI! Rychlonohý ofenzivní hráč Realu Madrid Gareth Bale je jednoznačně největší hvězdou Walesu, který letos dovedl na ME do historického semifinále!

– FOTOREPORTÁŽ: Festivak krásy! Podívejte se na ty nejkrásnější fanynky letošního mistrovství Evropy ve Francii.

– EURO TOP 11: GARETH A JEHO DRUŽINA! Kdo se dostal do nejlepší jedenáctky celého evropského šampionátu podle HATTRICKU?

– INTERVIEW: Týmové pojetí vyhrávalo nad hvězdami! Známý český trenér Petr Rada analyzuje ME 2016 ve Francii.

– 2 PLAKÁTY: Finalisté letošního evropského šampionátu PORTUGALSKO a FRANCIE! Spoustu dalších najdete v předchozím plakátovém speciálu k EURO 2016!

– EUROREPORTÁŽ: JAK V TOULOUSE ČECHŮM FIALKY NEVYKVETLY! Šéfredaktor magazínu HATTRICK Pavel Procházka nechyběl u úvodního zápasu proti obhájcům trofeje ze Španělska! Jaké postřehy přináší?

– EUROZÁPISNÍK: (Super) Victorův francouzský deníček! Mrkněte na letošní mistrovství Evropy v zemi galského kohouta den po dni.

– ŠEPOTY A VÝKŘIKY: „Ještě před rokem bych nevěřil, že tady vůbec budu,“ řekl Dimitri Payet po vítězné brance v úvodním zápase proti Rumunsku!

– HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 79 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu! V prodeji již od čtvrtka 14. červnence 2016!

image

Český HATTRICK pro fanoušky!

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. A pozor: Prvních nových 50 předplatitelů magazínu HATTRICK získá dárek, knihu Zdeňka Pavlise „50x Fotbalista roku“ z vydavatelství XYZ.

Více na fotbal.hattrick.cz a www.send.cz

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace