eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Krmenčík zůstává v Plzni, 300 mega zůstalo jen na novinovém papíře

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Het liga, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔1.2.2018

Krmenčík mohl opustit Plzeň a jít do Anglie.

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKAŠestnáctigólový podzimní bijec Viktorie Plzeň Michael Krmenčík bude i na jaře kopat za západočeský klub a směřovat jej za mistrovským titulem. V noci na dnešek padla byť i jen teoretická naděje, že by tento kanonýr mohl z Plzně odejít. Na úplně jiný level, do Premier League. V ovzduší létala suma 10 milionů liber a zájem údajně měl slovutný kouč Rafael Benítez, momentálně ve službách Newcastlu.

Podotkněme hned v úvodu, že „desítka v britských“ byla na stole jen podle medií, konkrétně listu Daily Mail. Žádná oficiální nabídka do Štruncových sadů nedorazila, klub tedy neměl o čem jednat. Minimálně přemýšlet ale ano. Nabízet za útočníka, který ještě před pěti lety hrál druhou českou ligu a před dvěma byl tuctovým ligovým útočníkem v dresu Dukly, skoro tři sta milionů korun, je počin, svědčící o mnoha faktorech.

Předně o tom, že Plzeň si získala svojí podzimní jízdou respekt vyspělé fotbalové Evropy. Prestižní španělský list Marca ji zařadil na první místo v žebříčku úspěšnosti v ligových soutěžích napříč starým kontinentem. Tím se o tým z města piva zvýšil zájem klubů, agentů i fanoušků. Možná i touhle cestou přišel Benítez na Plzeň a v touze po útočníkovi do svého klub tím pádem na Krmenčíka.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace