eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kousač Suarez na letišti bez doprovodu? To je jako pes bez náhubku a bez vodítka

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔10.10.2014

suarezluis_hra liverpoolfc.com

ZÁBAVA – Uruguayský útočník Luis Suarez měl vzhledem ke svému exemplárnímu trestu, který dostal od FIFA za kousnutí do krku italského obránce Giorgia Chielliniho během mistrovství světa dostatek času na to, aby se nad sebou zamyslel, ale udělal to?

Nová posila Barcelony patří rozhodně mezi nejnebezpečnější útočníky světa nejen na trávníku, ale i mimo hřiště a každý člověk by se před ním měl mít na pozoru. Kousnutí Chielliniho totiž nebylo Suarezovým prvním podobným deliktem a dá se očekávat, že něco takového ještě v budoucnu zopakuje, zvláště když se ze své závislosti nijak neléčí u odborníků.

www.FCBarcelona.cz, můj zdroj informací o katalánském velkoklubu

Suarez sice ještě stále nemůže nastoupit k soutěžnímu utkání, ale vzhledem k tomu, že reprezentaci Uruguaye čeká přípravný duel na půdě Saúdské Arábie, nic nebránilo jeho nominaci. Je ovšem otázka, co s ním taková přestávka udělá. Buď se opravdu napravil, anebo bude po krvi doslova žíznit.

suarezluis_radost facebookfifaworldcup

Suarez v Saúdské Arábii? Buď zákaz vstupu, nebo jedině s dozorem

Suarez je fotbalová hvězda první kategorie, a proto bude jistě žádaný už při příletu na letišti v Jeddah. Ovšem pozor, aby se nenaštval. Tento hráč klidně může vypěnit už na letišti a tam způsobit obrovské problémy, zvláště když nebude mít u sebe žádný ozbrojený doprovod.

Jakmile Suarez vycení své tesáky, tak je doslova nepředvídatelný a mohl by udělat už na letišti pěknou paseku. V Saúdské Arábii tak mohou již brzy poznat, jakou udělali chybu, když se na přílet Suareze více nepřipravili. Ovšem pokud si vybere svůj den, tak je zřejmě, že příště už budou Arabové jednat rozhodně jinak.

Po případném útoku by tak Suarez mohl mít do Saúdské Arábie buď úplný zákaz vstupu, anebo by musel vždy přicestovat jenom s doprovodem, který by jej držel na uzdě. Přiznejme si rovnou, že Suarez bez doprovodu, to je jako pes bez náhubku a bez vodítka zároveň.

suarezluis_priletkanibalaletiste twitterFootballltrolls

-hra-

(zdroj fotek: liverpoolfc.com, facebook.com/fifaworldcup, twitter.com/Footballltrolls)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace