eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kontumace v neprospěch Sparty kvůli hráčům mimo EU? Ne, i Turci mají výjimku. Proč ale nehrají v rudém?

📁 Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, TOP Články, Topstory 🕔30.7.2018

Do duelu s Jabloncem zasáhl i Turek Semih Kaya

RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – V prvním zápase Sparty v nové sezoně proti Opavě (2:0) nastoupili tři Češi (M. Frýdek, Kulhánek a Pulkrab), ve druhém v Subotici (0:2) už jen dva (M. Frýdek a Kulhánek), v neděli v Jablonci (2:1) pouze jediný (M. Frýdek). Znamená snad tento trend, že ve čtvrteční letenské odvetě 2. předkola Evropské ligy se Suboticí již nebude hrát v základu žádný český fotbalista? To teď ale řešit nechci. Mezi fanoušky se totiž objevily spekulace o tom, zda sparťané o svých šest bodů ve Fortuna:lize nepřijdou.

Protože podle regulí smí během jednoho zápasu v české nejvyšší soutěži nastoupit pouze pět hráčů ze zemí mimo Evropskou unii. A proti Opavě zasáhli do hry Costa (Zimbabwe), Ben Chaim (Izrael), Kanga (Gabon), Plavšič (Srbsko), Tetteh (Ghana) a Vukadinovič (Srbsko), tedy šest fotbalistů ze států mimo EU. V Jablonci se pak na hřiště dostali ještě Kaya (Turecko) a Radakovič (Srbsko). To už máme rovnou osm fotbalistů mimo EU, o tři více než povolují normy.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotek: SPARTA / sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace