eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Komňacký: Kdyby pan Pelta s námi něco vyvedl, tak můžeme jít všichni akorát tak na úřad práce

📁 Aktuálně, Gambrinus liga 🕔25.3.2012
Komňacký: Kdyby pan Pelta s námi něco vyvedl, tak můžeme jít všichni akorát tak na úřad práce

Fotbalisté Viktorie Žižkov vyhráli v neděli v zápase 22. kola Gambrinus ligy na domácím půdě nad Jabloncem 4:2 a posílili naději na záchranu, zato v kabině hostí sršely blesky. O přestávce ji navštívil formálně neoficiální boss klubu Miroslav Pelta a nebral si servítky.

Jablonec na Žižkově vyhrával 1:0 ve 4. minutě, o 14 minut později byl stav 3:1 pro Viktorii, která nakonec zvítězila 4:2. Na výhru čekala od 10. kola.

„Nemluví se mi dobře o tomhle zápase, v prvním poločase jsme podali přímo hrozný výkon, nevyrovnali jsme se s elánem domácích, udělali jsme velké chyby. Prezident klubu pan Pelta to na tribuně nevydržel a přišel o přestávce do kabiny. Já jsem v Jablonci pět roků, ale nezažil jsem, že by se někdy snížil k vyhrožování pokutami. On má své hráče rád, ale tohle bylo asi moc i na něj,“ konstatoval kouč Jablonce František Komňacký.

Také čtěte: Raději bych vyhrál 5:0 a nedal gól, říká po remízovém derby sparťan Přikryl

Pelta vlastně přišel do kabiny Jablonce neoficiálně, po zvolení do funkce předsedy Fotbalové asociace České republiky (FA ČR) se zřekl oficiálního angažmá v klubu, byť nepřestal být majitelem. Nikdy se však netajil tím, že bude s jabloneckým klubem jako svou srdeční záležitostí spojen navěky. „Kdyby pan Pelta s námi něco vyvedl, tak můžeme jít všichni akorát tak na úřad práce,“ poznamenal jablonecký kouč.

„Ve druhé půli jsme se zlepšili, měli jsme převahu, ale nevedlo to k drtivému tlaku a velkým šancím kromě jedné rány Kovaříka a gólu Třešňáka. Hrát takhle o evropské poháry je málo. Přemýšlím, co dál s tímhle mužstvem udělám,“ dumá Komňacký.

Komňacký: Ujel nám vlak

Ujel nám trochu vlak v domácí soutěži. Jarní výkony, přístup hráčů, nasazení – to nás na jaře všechno trápí. Možná by to mužstvo potřebovalo nový impulus. I včetně toho, že bych nepokračoval já. Být pět let v jednom klubu v Čechách je možná příliš dlouho. I já jsem se okoukal. Lépe se mění trenér než čtyři pět hráčů. Tenhle tým už je jaksi přežraný, přestal být hladový. Ti, co na podzim byli ještě kreativní, tak kopou míč na tribunu do šestnácté řady,“ postěžoval si jablonecký lodivod.

„Odjíždíme zklamaní. Domácí tým si v šak za enormní snahu výhru zasloužil a věřím, že ho to nastartuje k záchraně. Nepodcenili jsme ho, připravovali jsme se na Žižkov pečlivě jako vždycky. Ale co se dělo těch prvních osmnáct minut byl ostudný výkon,“ dodal jablonecký lodivod.

Mediafax

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace