eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Komentáře českého nároďáku na EURO 2016. Jak nás vnímají ostatní?

📁 Aktuálně, EURO 2016, Fanoušci, Homepage, Reprezentace, Topstory 🕔20.6.2016

cesko_euro16jaknasvnimajitwitter_kolazhattrickuČeši stále mohou postoupit, musí však přijít zlepšení.

ceskareprezentace_logo85x85Česko vstupovalo do letošního evropského šampionátu v nelehké pozici, vždyť ve skupině D narazilo už na Španělsko (0:1) a Chorvatsko (2:2). Samotné výsledky ale vypadají ještě velice dobře oproti tomu, co se skutečně dělo na hřišti.

V prvním zápase se Vrbova družina prakticky k ničemu nedostala a po celou dobu jen bránila, a když už se do nějakého útoku mohla dostat, nevymyslela jedinou kloudnou přihrávku dopředu. V podobném duchu se neslo i druhé střetnutí s Chorvaty, kde jsme ale nakonec v 76. minutě nejprve dali náhodný gól, pak nám k vyrovnání pomohlo řádění chorvatských fanoušků.

Co si ale budeme nalhávat. Oba soupeři byli daleko lepší než my, náš fotbal byl v obou případech bojácný, nepřesný a nudil. Nijak oslnivé není dosavadní české vystoupení na ME ve Francii pochopitelně ani ze statistického hlediska, řeč čísel jednoznačně hovoří v náš neprospěch.

Jak český nároďák zatím vnímají fotbaloví fanoušci a experti v zahraničí? Podívejte se na vybrané komentáře ze sociální sítě Twitter!

-Jan Hloch-

(zdroj fotek: koláž Hattricku, facebook.com/narodak, twitter.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace