eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kolik stojí finalista Poháru? Slavii možná přibude konkurence z Říše středu

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Fanoušci, Homepage, Topstory 🕔27.4.2017

hraciopavy_soubojsdurisem_facebook_com_fcviktoria_czOpava si zahraje pohárové finále se Zlínem!

molcup_logo_pngMEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKATýmem týdne (a to minimálně) je Slezský fotbalový klub Opava. V květnu si zahraje finále Poháru FAČR. Vzhledem k tomu, že před čtyřmi roky padal z druhé ligy do třetí a řešil existenční starosti, je jeho jízda pohárovým Českem o to cennější. Je to spanilá jízda.

Slovácko, Plzeň, Brno a teď Boleslav, to jsou týmy z první ligy, které skončily na kopačkách opavských bojovníků. Čas od času se stane, že outsider z nižší soutěže si pošmákne na elitním týmu, ale hned na čtyřech za sebou? To není náhoda, nýbrž důkaz systematické práce nejen trenéra Skuhravého, ale celého klubového managementu.

Opava má v této sezoně v klubovně čtyři skalpy z první ligy, brzy by chtěla tyto týmy zdolávat pravidelně v této soutěži, ale je nanejvýš pravděpodobné, že letos se postupu nedočká a radovat se budou rivalové na „O“ – tedy Olomouc a Ostrava. Ale kdoví, třeba se slezský tým ocitne v osudí třetího předkola Evropské ligy – to by ovšem musel vyhrát finále Poháru FAČR se Zlínem. Že by pátý prvoligový skalp?

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace