eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kdo vyhraje milionářskou Ligu mistrů? Takhle to vidí redaktoři HATTRICKU

📁 Aktuálně, Evropské poháry, Fanoušci, HATTRICK Téma, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔27.4.2016

hracibayernu_radostkamerazdalky_facebook_comBude se letos radovat mnichovský Bayern?

ANKETA HATTRICKU – Nejprestižnější klubová soutěž Evropy se pomalu, ale jistě blíží do svého finiše! Poslední čtyři celky (Manchester City, Real Madrid, Atlético Madrid a Bayern Mnichov) bojují o finále, které je na programu 28. května v italském Miláně.

V milionářské soutěži už překvapivě nefiguruje Barcelona. Ta skončila již ve čtvrtfinále, přestože právě katalánskému celku všichni předpovídali historickou obhajobu. Kdo zůstává největším favoritem na zisk trofeje pro vítěze Champions League?

Redaktoři magazínu HATTRICK si tak položili jednoduchou otázku. Kdo se stane celkovým vítězem prestižní Ligy mistrů 2015/16? Manchester City, Real Madrid, Atlético Madrid či Bayern Mnichov? Tady jsou naše tipy!

Pavel Procházka, šéfredaktor magazínu HATTRICK

Bayern Mnichov (Německo)

bayernmnichov_logo85x85Ligu mistrů vyhraje Bayern! Proč? Protože Bayern! V Lize mistrů už přežil svou klinickou smrt v odvetě s Juventusem Turín. Nejhorší již má tedy za sebou. Je to z té čtveřice vnitřně nejsilnější tým. A trenér Guardiola se navíc bude chtít rozloučit s Mnichovem nejcennější trofejí. Jinak jako druhého favorita bych viděl Atlético Madrid, které vyřadilo Barcelonu. Jenže to narazí na na Bayern už v nyní v semifinále, takže musím zopakovat jednoznačně. Bayern.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace