eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kdo sportovně řídí Spartu? Aneb urvi pro sebe, co můžeš

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Fanoušci, Homepage, Topstory 🕔14.12.2016

vaclavkadlec_streneremholoubkem_facebook_com_acspartaprahaDavid Holoubek je trenérem Sparty, na stránkách však chybí.

spartaSTŘEDEČNÍ TRESTŇÁK ZDEŇKA KUDELY – Na oficiálních webových stránkách největšího a nejvýznamnějšího českého klubu AC Sparta Praha je v klubových údajích v kolonce trenér A-týmu uvedeno: NIC. Tedy, není tam nic napsáno.

Zato v kolonce asistenti trenéra A-týmu jsou uvedeni Zdeněk Svoboda a Stanislav Hejkal. A také je tam zanesen David Holoubek s douškou v závorce: pověřený vedením A-týmu. Tito asistenti, nikoliv trenéři, jsou potom vedeni v oddělení nazvaném „Sportovní úsek“. Ředitelem tohoto úseku (uvedeno na prvním místě) je Jakub Otava. Pod ředitelem úseku je uveden „Scouting“ se jménem Tomáš Požár a pod ním, tedy pod kolonkou „Scouting“, je uvedena kolonka „Sportovní oddělení“ se jménem vedoucího Martina Procházky. A vrcholem všeho je třetí kolonka přímo pod generálním ředitelem Adamem Kotalíkem s názvem „Pověřený sportovní ředitel“. Tam je zapsán Tomáš Požár.

Ufff, na té Letné je to takový kočkopes, že mám obavy, že se v něm nevyzná ani sám majitel a předseda „všeho“ představenstva – dr. Daniel Křetínský. Co si pak asi pomyslí anglický či německý fanda fotbalu, který si otevře oficiální webové stránky Sparty, aby se o jejím sportovním vedení něco dozvěděl? Přiznám se, že ačkoliv si myslím, že mě v českém fotbale nemůže už nic překvapit, tak rozmotání klubíčka pravomocí a kompetencí na Spartě je pro mě přetěžkým úkolem. A sparťanský sportovní úsek tam ještě má další osazenstvo v podobě sportovního manažera A-týmu a vedoucího A-týmu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/ACSpartaPraha)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace