eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kdo říká, že se dívá jen na sebe, tak lže! Hraje se o záchranu na druhou

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Topstory 🕔19.4.2018

Případný návrat do první ligy by nebyl tak jednoduchý.

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – I matematická mocnina se může promítnout do fotbalových počtů, které jsou jinak veskrze jednoduché a postačí na ně jednomístná přirozená čísla. Letošní boj o záchranu je bojem „na druhou“. Z jednoho prostého důvodu: v příští sezoně se změní struktura profesionálních soutěží a návrat zpět mezi elitu bude dvojnásob těžší.

Kdo říká, že se dívá jen na sebe, tak lže! Hraje se o záchranu na druhou
Z druhé ligy postoupí jen vítěz, týmy na druhém a třetím místě sehrají baráž se čtrnáctým a patnáctým celkem nejvyšší soutěže. Takže i vzhledem k příštímu ročníku je jasné, že snaha udržet se letos mezi elitou je povýšena. Matematicky řečeno na druhou.

Namočeno je osm mužstev, plná polovina, dva to odnesou. „Musíme se dívat jen na sebe, ostatní nás nezajímá,“ to bývá většinou mantra těch, kteří bojují o záchranu, nebo i o titul. Jistě, základ úspěchu musí ležet v tom, že tonoucí získá ze svého pohledu maximum bodů. Ale i tak se musí ohlížet na konkurenci. Uhrál sok bod, tři, nebo žádný, to je skoro stejně důležitý předpoklad, jako vlastní úspěch.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fczbrno.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace