eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kdo půjde z kola ven? Souboj Brém a Frankfurtu určí druhého sestupujícího

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔13.5.2016

meieralexander_eintracht.deEintracht vyhlíží návrat Meiera

werderbremy_logo85x85Pryč jsou časy, kdy Brémy obsazovaly pohárové příčky a pravidelně hrály Ligy mistrů. V posledních sezónách se pohybují ve spodní polovině tabulky, přičemž letos bijí na poplach již několik kol. Svěřence Viktora Skripnika nacházíme po většinu sezóny u dna tabulky. Už tradičně velmi špatnou defenzivu (druhá nejhorší v lize) nezachraňuje naopak tradičně dobrá ofenziva (pátá nejlepší v lize).

frankfurtFrankfurt stáhla dolů nelichotivá série trvající od konce ledna do poloviny dubna. Během ní dokázal vyhrát jediný zápas. Chybí mu především góly loňského vítěze tabulky střelců Alexandera Meiera. Letos dokázal dát dvanáct gólů v devatenácti zápasech, leč zdravotní patálie s kolenem ho vyřadily ze hry v klíčové fázi ročníku. Před pár dny se opět zapojil do přípravy, přesto jeho nasázení do záchranářského duelu stále není jasné.

Situace se má následovně. Eintrachtu stačí k zajištění stávající patnácté pozice bod, Werder k jistotě udržení potřebuje vyhrát. Oba tábory zároveň budou sledovat klání ve Wolfsburgu.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace