eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kdo může posílit Slavii? TOP 4 hráči, kteří by mohli pomoci sešívaným opět na vrchol

📁 Domácí fotbal, Homepage, Topstory 🕔25.7.2015

chramosta_fkmb.cz

Včera začala dvěma zápasy největších favoritů nová sezona české ligy. A navázala přesně tam, kde loni skončila. Sudí v Plzni splnil plán a nastavil v závěru pouhou minutu. Fanoušci jen kroutí hlavou.

Dnes jsme pro Vás vybrali čtyři hráče, kteří by mohli být pro trenéra Dušana Uhrina mladšího vítanými posilami. Jeden z nejslavnějších klubů u nás už letos potřebuje hrát o vyšší příčky.

Jan Chramosta (24 let, útočník, Mladá Boleslav)

I ve včerejším zápase s Viktorií se ukázalo, že Slavii vyjma Milana Škody chybí góloví hráči. Na svou šanci čeká Radek Voltr, který včera nastoupil v závěru a také Marek Červenka s Damem Diopem, tedy hráči, co dali v první lize dohromady dva góly. Zkušenost prostě chybí.

Vedení Slavie před sezonou neúspěšně jednalo o příchodu Milana Baroše či Michaela Rabušice, oba ale dali přednost konkurenci. Zisk Chramosty by se rovnal senzaci, nemusí však být úplně nereálný, jelikož Boleslav už vypadla z evropských pohárů a pokud se Honza chce někam posunout, ve Slavii Praha bude vždy více na očích.

Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace