eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kdo je trenérským králem Česka? Čtěte v HATTRICKU!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Homepage, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔16.10.2018

Brückner dovedl nároďák k bronzu na ME 2004 v Portugalsku.

UPOUTÁVKA – Samostatná česká reprezentace má za sebou 25 let existence, v níž zaznamenala celou řadu úspěchů. Který z nich byl největší a který trenér zanechal v této historické epizodě nejvýraznější stopu?

Odpověď na tuto otázku nabízí nejnovější číslo magazínu HATTRICK. Co je pro Česko víc, stříbro z roku 1996 či bronz roku 2004? A co další trenérské úspěchy koučů, kteří se pod tyto medaile podepsali? Pro mnohé bude překvapivé i umístění na třetím místě této ankety.

V reprezentačním bloku se magazín Hattrick zabývá i analýzou předchozích výsledků národního týmu, po nichž byl odvolán Karel Jarolím a jako jedenáctý kouč samostatné české reprezentace se vlády ujal Jaroslav Šilhavý. Dozvíte se o okolnostech Jarolímova odvolání, o jeho dvouletém (ne)budování týmu. Analýza nabídne i pohled na to, proč roli u národního týmu nevzal Karel Poborský. Součástí je i inaugurační rozhovor s Jaroslavem Šilhavým.

Čtěte magazín HATTRICK, před zápasy reprezentace na Slovensku a na Ukrajině v rámci Evropské ligy ideální čtení o současném stavu českého fotbalu v tom nejvyšším herním patře.

-red-

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace