eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kdo je frajer a zbabělec měsíce? A kdo podceňovaný a přeceňovaný?

📁 Homepage, TOP Články, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔13.11.2019

Tři ku jedné, to je poměr českých a zahraničních tváří v tradiční rubrice hattrrikář stejnojmenného fotbalového magazínu. Opět jsme se touto populární formou ohlédli za uplynulým měsícem, kdo v něm zaujal kladně i negativně, kdo se vyhřívá na výsluní a kdo musí přidat.

Frajerem se pro nás stal Erling Haaland. V devatenácti letech září v dresu Red Bull Salzburg, v Lize mistrů už nastřílel jako nováček sedm branek. Tohle nedokázali ani Messi, ani Ronaldo.

České osazenstvo pravidelné rubriky vám zde nabídneme jen náznakem. Zbabělcem měsíce je ten, který šéfuje komisi rozhodčích. Čím více listí padá na trávníky, tím větší  chaos v jejich řadách vládne a co na to šéf?

Podceňovaným je stoper Slavie. V srpnu byl považován za hráče, který nemůže nahradit své africké předchůdce. A ejhle, stalo se. Teď ale tato kometka leží na marodce.

A přeceňovaný? To je ten, který měl symbolizovat internacionalizaci Sparty, ale od poloviny podzimu už nechytá a ze slávy mu zbyl jen královský plat. Prostě nejlépe placené dvojka v české lize.

O které osoby jde? Magazín Hattrick poví!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace