eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kdo bude nejdražším fotbalistou světa? Takhle to vidí redaktoři HATTRICKU!

📁 Aktuálně, HATTRICK Téma, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔24.1.2016

pogbapaul_radost isifaafpPaul Pogba nechyběl v nejlepší jedenáctce uplynulého roku!

ANKETA HATTRICKU – Portugalský kouzelník Cristiano Ronaldo v roce 2009 odešel z Manchesteru United do věhlasného Realu Madrid za údajnou částku 94 milionů eur, stejně na tom byl prý i Gareth Bale, který v roce 2013 přestoupil z Tottenhamu Hotspur rovněž do Bílého baletu!

Je otázkou, kdo je historicky nejdražším fotbalistou vůbec. Tohle by se ale brzy mohlo vyřešit! Dost možná už v nejbližších letech nás totiž čeká transfer, jenž nebude mít v dějinách nejpopulárnějšího sportu světa obdoby!

Kdo to však bude? Právě tuhle otázku si položili redaktoři HATTRICKU! Souhlasíte s některou z odpovědí, nebo zde váš tip chybí?

Pavel Procházka (šéfredaktor magazínu HATTRICK)

Paul Pogba (Juventus/Francie)

Teprve 22letý francouzský záložník ve službách Juventusu Turín už má nyní hodnotu 200 milionů eur, jak tvrdí jeho manažer! Ostatně se už nyní dostal na slavnostním vyhlášení Zlatého míče FIFA 2015 do nejlepší světové jedenáctky hráčské organizace FIFPro!

A jak si všiml i moderátor večera, populární herec severoirského původu James Nesbitt, Pogba měl na sobě nejlepší „dres“ – zaujal velmi nápadným zlatým sakem. To bude vskutku drahý, zlatý chlapec!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace