eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kdo bude hrát místo Olympie FNL? Vltavín, kolem něhož se prý točí Křetínský, to asi nebude. Vítkovice?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔13.6.2018

Kdo půjde do druhé ligy místo Olympie Praha?

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Jak známo, pražská (dříve královéhradecká) druholigová Olympia se rozhodla spojit s Radotínem, soustředit se i na mládežnické celky a pod novým názvem Olympia Radotín hrát v sezoně 2018/2019 pouze třetí nejvyšší soutěž, tedy ČFL. Kdo však místo ní? Jak známo z druhé ligy, tedy z FNL, spadly patnácté Vítkovice a šestnáctý Frýdek-Místek. Místo nich bych měly do FNL postoupit vítězové ČFL, tedy Chrudim, a MSFL, tedy Prostějov.

Jelikož z FNL odstupuje český tým, přechází právo startu ve FNL na druhý celek z ČFL, tedy FK Loko Vltavín Praha 1898, působící v pražských Holešovicích v oblasti Manin. Ten si už druhou nejvyšší soutěž jednou vyzkoušel v sezoně 2013/2014, skončil však na posledním šestnáctém sestupovém místě a od té doby čtyři roky opět působí v ČFL.

Podle našich informací letos ve Vltavínu o postupu do druhé nejvyšší soutěže uvažovali. Ovšem podle dobře informovaných zdrojů měl prý údajně o koupi tohoto klubu projevit zájem majitel Sparty Daniel Křetínský. „A Křetínský podle všeho zájem o druhou ligu nemá. Naopak by rád do Holešovic přemístil svůj čerstvě mistrovský tým žen Sparty, který čeká Liga mistryň,“ tvrdí zdroj eFotbal.cz.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace