eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kde to na podzim nejvíce padalo? TOP 4 nejgólovější zápasy Synot ligy 2015/16

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔13.1.2016

lukasmagera_topgolovezapasysynotligy_kolazhattrickuFanoušci v Boleslavi neměli o góly nouzi!

synotliga_logo85x85Že je česká Synot liga nudnou soutěží, kde nepadá mnoho branek? Letos tohle neplatí ani náhodou! Aktuální ročník 2015/16 nabídl spoustu gólů a v tomhle ohledu se klidně mohl rovnat s takovými soutěžemi jako je anglická Premier League či německá Bundesliga!

Nejaktivnější v tomto ohledu byla Mladá Boleslav, která během podzimu nasázela rovnou 39 branek! Průměr na zápas činí 2,44, což je fantastické číslo. Hned v závěsu je Sparta (35) se Plzní (34), do nejlepší pětice se dostalo i severočeské duo i Liberec (27) a Jablonec (26), právě Baumit jako jediný překonal hranici stovky v počtu střel – 104!

Pojďte se společně s námi podívat na TOP 4 nejgólovější zápasy Synot ligy 2015/16. Určitě nebude žádným překvapením, že hned ve třech z nich figurují mladoboleslavští! A chybět pochopitelně nebudou ani videa.

Slovácko – Dukla Praha 4:3 (1:1)

1. kolo, červenec

youtubeikona_85x85Hned úvodní kolo nové sezony dokonale navnadilo fanoušky! Slovácko před domácími fanoušky zvládlo lépe přestřelku s pražskou Duklou, a to díky jednomu muži. Zkušenostmi ostřílený kanonýr Libor Došek si připsal na konto rovnou hattrick, jednu trefu obstaral talentovaný Havlík. Dukle nepomohly ani góly Krmenčíka, Tetoura a Bergera.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace