eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kde Česko začíná, tam sousedi končí. Sbohem Slovensko…

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Het liga, Homepage, Reprezentace, Topstory 🕔15.7.2017

Slovenské týmy v Evropě příliš neoslňují…

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Zatímco českým klubovým fotbalem rezonují ohlasy na los třetích předkol Ligy mistrů a Evropské ligy a společně se spřádají plány, jak se dostat do základních skupin, Slovensko je, řečeno pohádkovou mluvou, potažené černým suknem a je na pokraji vyhlášení státního smutku. Fotbalového.

Mrkněte na výsledky jejich klubů ve druhých předkolech: Žilina-FC Kodaň 1:3, Ružomberok-Brann 0:1, Slovan-Lyngby 0:1, Trenčín-Bnei Yehuda 1:1. Tři domácí prohry, jedna upocená remíza. Pravda, příští týden se hrají ještě odvety, ale naděje na třetí předkolo, pak čtvrté a pak základní skupiny se limitně blíží nule. Jakýkoliv jiný výsledek by byl překvapivý, nejen pro fanoušky, ale i pro kluby samotné. To je klubová realita slovenského fotbalu.

Je na hony vzdálená reprezentaci. Vzpomeňte, áčko prošlo loni – na rozdíl od Česka – do osmifinále EURO turnaje ve Francii, před pár týdny byla slovenská jednadvacítka jen kousek od postupu do semifinále na malém EURO v Polsku. Zase blíž, než Česko.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace