eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kauza Ratajová aneb Zpátky k plotně! Jak to komentují fotbaloví příznivci?

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Fanoušci, Homepage, Sociální sítě, Topstory 🕔6.10.2016

rozhodcizena_zvedlypraporek_fifa_comPomezní sudí zvedá praporek. To bohužel Ratajová v neděli neudělala.

epojisteniczliga_logo_150SOCIÁLNÍ SÍTĚ – Po nedělním zápase 9. kola české ePojisteni.cz ligy mezi Zbrojovkou Brno a pražskou Spartou se nemluví o ničem jiném. Domácí srovnali v nastaveném čase na konečných 3:3 po jasném ofsajdu, který ale pomezní sudí Lucie Ratajová nepochopitelně přehlédla.

Dál už to také nejspíše znáte, ale jen pro připomenutí: Lukáš Vácha urážel na Twitteru vyvěšením fotky Ratajové s popiskem „Ke sporáku!“, Tomáš Koubek zase kritizoval bezprostředně po utkání. Ženy by se podle něj vůbec neměly plést do mužského fotbalu! Od obou již přišla omluva (na kolik byla upřímná jen těžko odhadovat), navíc dostali trest i od samotné Sparty.

A bez trestu pochopitelně nezůstala ani rozhodčí Lucie Ratajová (která mimo jiné řídila i některá utkání na Olympijských hrách v Riu). Od komise, před níž svou chybu po zhlédnutí videozáznamu uznala, dostala stopku na 4 zápasy. Ovšem nechybovala jen u vyrovnávajícího gólu Brna na 3:3, platit podle všeho neměla ani vedoucí branka z kopačky Bořka Dočkala! Stejně tak kvůli ofsajdu.

Jak celou situaci vidí příznivci fotbalu? Podívejte se na vybrané komentáře ze sociální sítě Twitter na adresu Ratajové, Váchy či Koubka!

-Jan Hloch-

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace