eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kauza Lužánky hýbe Brnem, za tři roky proti Spartě!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔14.3.2018

Kdy se v Brně dočkají návratu na stadion Za Lužánkami?

UPOUTÁVKA – Brno letos oslaví čtyřicet let od jediného titulu, který ve své více než stoleté historii získalo. Vybojovalo jej na legendárním stadionu za Lužánkami, kde se nyní nehraje, ale slavná lokalita nespí. Připravuje se nový projekt, nový stadion. Celou kauzu nyní detailně popisuje nové vydání magazínu Hattrick.

Situace není nyní tak beznadějná, jak by se mohlo zdát. Impuls dala rozlučka Petra Švancary s kariérou před třemi lety, kterou vidělo právě Za Lužánkami 35 000 diváků.

Akce Lužánky se rozjela, nyní je ve fázi, kdy město potřebuje získat od podnikatele Libora Procházky nikoliv pozemky v okolí stadionu (ty jsou městské), ale stavby na nich. Procházka nechce peníze, ale jiné budovy v centru města. Obě strany jednají. „Věřím, že to dobře dopadne a v sezoně 2020/21 si zahrajeme na novém stadionu ligový zápas. Přijede Sparta a dostane neskutečně na frak,“ přeje si Petr „Mercedes“ Švancara, který je jednou z hlavních hybných sil této akce.

Detailní popis událostí kolem Lužánek a rozhovor se Švancarou najdete v novém vydání magazínu Hattrick.

-red-

(zdroj fotky: fczbrno.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace