eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kat Slavie Kolář dvakrát beztrestně srazil Rotaně, jenž poté střídal. Proč se v Plzni před lijákem kropilo?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔7.11.2017

Kolář hned dvakrát atakoval Rotaně.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKYExperti včetně Luďka Mádla v pořadu ČT Sport Dohráno Plus se po nedělním ligovém šlágru Viktoria Plzeň – Slavia Praha (1:0) shodli na tom, že Západočeši vyhráli zaslouženě, protože byli lepší a měli více šancí, zvláště ve druhém poločase. Jan Vacek z deníku Sport dokonce napsal, že Plzeňští byl lepší ve všem. No, ne tak docela.

Jak naopak uvedli v LN Miloslav Novák a Tomášem Kubánkem: „Plzeň za první poločas neměla střelu na bránu ani vyloženou šanci“. A oficiální statistiky HET ligy hovoří o tom, že červenobílí přestříleli Vrbův tým v poměru 17:11, na bránu pak 4:2 (v první půli dokonce 3:0), viktoriáni vypálili na Laštůvku všehovšudy jen dvakrát, poprvé v 69. minutě. Na vzájemné souboje vyhráli Pražané 87:69. Ale uznávám, že Plzeň vyhrála zaslouženě.

Hlavně proto, že měla lepšího brankáře. Jsem totiž přesvědčen o tom, že kdyby v bráně červenobílých stál (tak, jako před čtrnácti lety) Kozáčik, Kolářovu střelu by hravě zlikvidoval, že by se na ni záhy zapomnělo. Takhle se zapomnělo na úplně jiné klíčové momenty. Třeba na to, že hrdina duelu, plzeňský kapitán Daniel Kolář nedlouho před svou rozhodující gólovou ranou dvěma nevybíravými zákroky beztrestně zfauloval ukrajinského reprezentanta ve službách červenobílých Ruslana Rotaně. A krátce poté, co jeden z klíčových defenzivních hráčů Slavia musel totálně zničený a pokopaný opustit hrací plochu, vystupňovala Viktoria Plzeň své útočné úsilí korunované vítězným Kolářovým gólem.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace