eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kandidát sestupu číslo jedna: na devět písmen a ze severu!

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Topstory 🕔2.3.2018

Dokáže se Baník zachránit v nejvyšší soutěži?

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Nejenže jsou poslední v tabulce, čtyři body za patnáctým celkem, ale navíc ještě tápou, létají ode zdi ke zdi a k ničemu to nevede. Zatím. Baník se přes zimu nákupem posil nevyhrabal z vlastních problémů, po dvou kolech do nich ještě víc zabředl. Místo úprku ode dna se k němu ještě více přikoval. Sám. Je kandidátem sestupu číslo jedna. Do křížovkářské tajenky pěkně po ostravsky, na devět písmen.

Tápou nejen hráči na trávníku, ale především vedení klubu. Dvě kola šmahem smazala to, oč se klub v zimě snažil. Chtěl a podržel na podzim nevýrazného trenéra Kučeru a místo radikálního, nebo lépe řečeno standardního, řezu, zvolil netradiční řešení. K trenérskému bažantovi dosadil jakousi radu starších, zkušených. Všechna čest pánům Uličnému a Nehodovi za to, co ve fotbale dokázali. Teď měli radit Kučerovi, jak ven ze šlamastyky. Petr Uličný si dokonce v Teplicích „vyzkoušel“ roli trenéra brankářů, aby mohl na lavičku.

Zatím nic nezabírá. Kučera dál tápe, rada starších bez jakékoliv zásadní zodpovědnosti sice radí, ale nikam to nevede. Trpělivostpřetékáokraj poháru. Fanoušci si v diskusích stěžují, že s nimi vedení nekomunikuje.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcb.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace