eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kam se poděli? TOP 5 zapomenutých anglických hvězd

📁 Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔24.1.2016

fergusonalex a smithalan_rozhovor fifa.com_.jpgAlan Smith v rozhovoru s Alexem Fergusonem.

Ve fotbale je to běžná věc. Hráč může zářit, jak chce, ale věk zkrátka nezastaví. V kariéře každého fotbalisty pak dochází k ústupu z výsluní a dohrání kariéry v klubu, kde už není tolik na očích a kde na sebe nechá u fanoušků pomalu zapomenout.

Nejinak je tomu u následujících 5 hráčů. Ve výběru jsme se zaměřili na Angličany, neboť právě v jejich řadách se našla slušná řádka fotbalistů, kteří zazářili a na „stará kolena“ se po nich slehla zem.

Tady vám je připomínáme…

Alan Smith (záložník/útočník, 35 let)

Leeds United. To je už dlouho jméno účastníka nižších anglických fotbalových soutěží. Bývaly však doby, kdy v kopané znamenalo hodně. Klub bojoval o titul a v zápasech Ligy mistrů a v jeho dresu se proháněla esa jako Ian Hart, Viduka nebo Alan Smith.

Právě tento útočník kdysi platil za talenta anglického fotbalu. Vědom si toho byl i Alex Ferguson, který Smitha v roce 2004 koupil do Manchesteru United. Hráč ale v rudém dresu moc gólu nedal. Začal nastupovat i na pozici defenzivního záložníka, stejně jako později v Newcastlu. Kariéru mu brzdila zranění, od roku 2014 působí v Notts County.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace