eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jste kreativní? Vytvořte si vlastní fotoručník nebo fotoosušku!

📁 Fanoušci, Homepage, Ostatní 🕔17.4.2015

FD_logo 01_frotedarek.cz

Čas od času se většina z nás dostane do situace, kdy přemýšlí, jak zvěčnit výjimečný okamžik zachycený objektivem svého fotoaparátu nebo telefonu. Díky webovým stránkám www.frotedarek.cz je možné vlastní snímky vytisknout na zvolený formát ručníku nebo osušky.

Celý proces je jednoduchý a rychlý. Umožňuje vkládat a upravovat fotografie, doplňovat je texty a kontrolovat hotový výsledek. To vše v reálném čase pro libovolný počet zadaných kusů. Do 14 dnů pak zákazník obdrží objednaný dárek „nesmazatelné“ hodnoty.

Stránky jsou určeny každému bez rozdílu – šetří za přirážky zprostředkovatelů nebo kamenných obchodů. Provozovatel webu společnost Kapatex je zároveň výrobcem speciálního froté určeného pro tisk i firmou, která tento materiál potiskuje. V pražském sídle společnosti probíhá tisk
i kompletace objednávek.

Web stránky frotedarek.cz se speciálně zaměrují na potisk celé plochy nebo speciálně připraveného proužku (bordury) ve spodní části ručníku nebo osušky. V případě potisku bordury si zákazník může vybrat z deseti barev froté, do kterých vkládá svoji grafiku.

rucnik1_frotedarek.cz

5 důvodů, proč objednat na frotedarek.cz:

1) Za výrobek odpovídá a ručí spolehlivá firma s tradicí.

Určitě se Vám již stalo, že objednávka probíhala bez problému do doby zaplacení nebo dodání zboží. A pak přišlo studené probuzení – zboží nedorazilo, dorazilo jiné, ve špatné kvalitě nebo
bez dokladů. Nic z toho se Vám v Kapatex-u nestane.

2) Výrobu pro vás zajišťují zkušení pracovníci, kteří u práce přemýšlí.

Chyby dělá každý. Proto je předpokládáme u svých zákazníků, kterým se snažíme pomoci
s výrobou co nejlepšího dárku.

3) Se zástupci firmy Kapatex se domluvíte, a to i v neočekávaných situacích.

Někdy se věci nedaří, notebook se hroutí, grafika nelze uložit, platba nedorazila, kurýr zabloudil… Vždy se máte na koho obrátit!

4) Jedná se o dva roky testovanou technologii přenosu obrazu na textilní povrch.

Nenabízíme horkou novinku, o kterou se spálíte. Máte příležitost si vyrobit dárek podle vlastních představ, který vydrží mnoho let používání a dělání radosti.

palma_frotedarek.cz

V Kapatex-u se pracuje s úsměvem.

Pro čtenáře je vytvořen slevový kód DZOR10 na slevu 10%, kód na osušky a ručníky Image, je platný do 10.5.2015.

-red-

(zdroj fotek: frotedarek.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace