eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jiří Kotrba při svém nástupu do funkce: „Bořit, nebo tvořit? Politikařit, nebo vést dialog?“

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔15.10.2018

Jiří Kotrba nahrazuje Michala Prokeše ve FAČR.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Jak známo, koncem minulého týmu se po dosti vzrušených událostech v sídle FAČR na Strahově místo odcházejícího Michala Prokeše stal novým sportovně technickým ředitelem FAČR Jiří Kotrba (narozen 28. února 1958). Letos šedesátiletý zkušený a respektovaný expert má za sebou bohatou a úspěšnou fotbalovou kariéru.

Jihočech, rodák z Písku, který hrával v Českých Budějovicích, si vyzkoušel za trenéra Tomáše Pospíchala nejvyšší soutěž v pražských Bohemians. Jako útočník i coby obránce (v lize odehrál 85 zápasů a vstřelil v ní dva góly). Největších úspěchů však dosáhl v trenérské branži, s pražskou Spartu získal v roce 2003 titul, v sezoně 2003/2004 pak dokonce postoupil s Letenskými přes Lazio Řím až do osmifinále Ligy mistrů. Vedl i České Budějovice, Cheb, Příbram, Jablonec, Viktorii Žižkov, Olomouc, Brno a Liberec. A také český tým do 21 let. Se Žižkovem (1994) a Jabloncem (1998) vyhrál Český pohár. Naposledy působil jako šéftrenér jabloneckého mládežnického úseku a hlavní kouč juniorky FK Jablonec.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: efotbal.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace