eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jedinými poraženými Evropany zatím Němci, Brazílie na úvod zaváhala po 40 letech!

📁 Aktuálně, Blogy, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Reprezentace, Tomáš Benda, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔18.6.2018

Brazílie proti Švýcarům vedla, přesto má jen bod.

RUSKÉ POSTŘEHYKdo by to byl řekl, že po čtyřech odehraných dnech a celkem už jedenácti zápasech bude jedinou poraženou zemí z Evropy mistrovské Německo. To si v „odvetě“ semifinále loňského konfederačního poháru FIFA vylámalo zuby na skvěle hrajícím Mexiku (0:1) a na šampionátu už si nemůže dovolit zaváhat. V podobně nečekané pozici se po remíze 1:1 se Švýcarskem nachází také Brazílie. Jak se to stalo?

Tak nejprve Němci… Ti hráli „stejně jako proti Saúdské Arábii (těsná výhra 2:1), jenže tentokrát proti nim stál lepší soupeř,“ jak uznal Matts Hummels. „Naše zajišťování nebylo dobré, často jsme byli vzadu jen já a Jérome Boateng. Nechápu to, proč jsme tak hráli, když jsme před týdnem dostali varování,“ pokračoval v kritice do vlastních řad německý stoper.

Němci, kteří se na turnaj kvalifikovali bez jediného zaváhání, však už v přípravě předváděli výkony, které jejich fandové nepoznávali. Ze šesti přípravných utkání vyhráli jen to poslední – již zmíněné – proti Saúdské Arábii, která na úvod šampionátu vyfasovala bůra od domácích Rusů, a na hráče s tureckými kořeny z politických důvodů pískají vlastní fanoušci.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/fifaworldcup)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace