eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Je zpět! Legendární Donovan se vrací k fotbalu, jak jej klub LA Galaxy přivítal?

📁 Aktuálně, Fanoušci, Homepage, Hráči, Sociální sítě, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔11.9.2016

landondonovan_slavigolzausa_fifa_comDonovan se vrací zpět do LA Galaxy! Po téměř dvou letech.

lagalaxy_logo200SOCIÁLNÍ SÍTĚPo téměř dvou letech je zpět! Koncem roku 2014 oznámil legendární americký fotbalista konec profesionální kariéry, nyní se ale vrací v plné parádě. A působit bude v klubu, kde právě v prosinci předminulého roku pověsil kopačky na hřebík. V reprezentaci USA odehrál celkem 157 duelů a nasázel 57 branek.

Dnes již čtyřiatřicetiletý Landon Donovan dříve hrával v Bayeru Leverkusen, od roku 2005 hájil barvy LA Galaxy. Chvíli hostoval v Bayernu Mnichov, vyzkoušel si také anglickou Premier League v dresu Evertonu. Jeho srdce ale vždy patřilo právě LA Galaxy!

„S radostí oznamuji, že jsem se rozhodl připojit se pro zbytek sezony k domovskému týmu LA Galaxy. Vím, že toto nepřijmou dobře úplně všude. To je v pořádku. Má rozhodnutí se vždy zakládala na dvou principech: vlastním štěstí a štěstí těch, které miluji a o které se starám,“ citoval Donovana portál Eurofotbal.

Tady ukončil profesionální kariéru a tady také začne druhou etapu po téměř dvouleté pauze! Jak jej americký klub z Los Angeles přivítal na sociálních sítích? Na to se podívejte sami! Chybět nebude ani reakce samotného Donovana.

Je zpět!

Fotogalerie z předchozích let.

Donovan bude nosit dres s číslem 26.

Nechybí ani výběr jeho TOP 10 gólů!

Radost má i samotný Donovan.

A přivítání se dočkal rovněž od Dos Santose!

-Jan Hloch-

(zdroj fotek: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace