eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Je to o rychlosti, Plzeň na soupeře neměla a mít nebude

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Het liga, Homepage, Tomáš Benda, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔9.3.2018

Sporting porazil Viktorii Plzeň a má nakročeno k postupu.

KOMENTÁŘ TOMÁŠE BENDY – Viktoria Plzeň prohrála se Sportingem 2:0 a z Lisabonu odjíždí s prázdnou. Své šance neproměnila, naopak soupeři oba góly nabídla a jen díky brankáři Hruškovi má alespoň malinkou naději, že v odvetě osmifinále ještě zdramatizuje. Kdo však viděl čtvrteční utkání, tuší, že je rozhodnuto. Plzeň neodehrála špatný zápas, ale její hráči na hráče soupeře individuálně v ničem neměli. Viktorka narazila na svůj strop. Dnešní fotbal je rychlejší.

V zápasech české ligy diváci často žasnou nad tím, s jakou rychlostí si Martin Zeman dokáže na pravém křídle zaseknout míč, přehodit si jej na levačku, posunout více do hřiště a odcentrovat. Ne vždy sice přesně, ale když to udělá desetkrát za poločas, nějaká šance a gól z toho bude. A buďte si jistí, že to desetkrát za poločas udělá. Obránci to sice čekají, ale v té rychlosti tomu nemohou zabránit.

V tomhle prostě nemá konkurenci, ale bohužel jen v Česku. Jak jsme totiž viděli ve čtvrtek večer, Zemanova individuální technika a rychlost práce s míčem je na poměry Sportingu Lisabon průměrná a o něco rychlejší a zkušenější hráči lehce nadprůměrného evropského mančaftu mu desetkrát za poločas odcentrovat nedovolí. A když technicky a rychlostně zaostává nejtechničtější a nejrychlejší hráč mančaftu, je zle.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Ligový speciál časopisu HATTRICK právě v prodeji!

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace